Sanayi Ürünleri

50x50 Kauçuk Karo Kaplama

 • BUYLU ENDÜSRİYEL MALZEMELER İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. İlan No : #2642

  İLAN SAHİBİ: ORHAN ÖRSÇELİK

  Firmanın sanal mağazası

  İş 03128152668

  Cep05321771030

  Satıcıya Soru Sor

  İlan ile İlgili Şikayetim Var

  Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

  Gönder
  İlan Kodu 2642
  İlan Adı 50x50 Kauçuk Karo Kaplama
  İlan Kategorisi Yapı-İnşaat & Hırdavat
  İlan Tarihi 2019-06-13
  Fiyat Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz
  Konum Ankara > YENİMAHALLE

  İLAN ÖZELLİKLERİ (Marka-Model)

  Genellikle çocuk oyun parkları, kreş ve okul bahçeleri, fitness alanları gibi yerlerde, özellikle düşme tehlikesine karşı kullanılan kauçuk karo zemin kaplamalar, yumuşaklık, esneklik, dayanıklılık ve estetik görünmüyle de, diğer alternatif ürünler arasında dış mekan kullanımında en çok tercih edilen ürün olarak sektörde yerini almaktadır. Kullanıldığı diğer alanlar ise atış poligonu, yürüyüş yolları, futbol, basketbol ve tenis sahaları, rehabilitasyon merkezleri, garajlar ve havuz kenarları gibi alanlardır.

  Kauçuk karo aşınmalara karşı dayanıklıdır ve açık hava şartlarına uyumludur

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Boyutlar: 40 x 40 cm ve 50 x 50 cm

  Kalınlıklar: 2 – 2,5 – 3 – 4 – 5 cm

  Renkler: Yeşil, Kırmızı, Siyah ana reklerimizdir. İstenilmesi halinde farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır. Kullanım açısından siyah renk çok tevsiye edilmemektedir. Çünkü güneş ışınlarını üzerine çekmesi, diğer renklere nazaran daha çok olacağı için kullanıcılara ısı konusunda rahatsızlık verebilmektedir.

  Uygulama Alanı: Uygulama zemini pürüzsüz ve düz zemin olmalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra en az 12 (oniki) saat boyunca ürün kullanılmamalıdır.Uygulamada her m2 başına yaklaşık 0,8 – 1,1 kg civarı yapıştırıcı kullanılmaktadır.

  Temizlik: Temizlemek için tazyikli su kullanılabilir ya da sulandırılmış deterjan ile temizlendikten sonra durulama yapılabilir. Yağmur ve aşırı güneşe maruz kalmak gibi nedenlerden dolayı oluşan bozulmalar garanti kapsamındadır.

  Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.


Sanayi Ürünleri © 2019 | Bu site C2C Yazılımı® C2C İlan sistemi ile hazırlanmıştır