Sanayi Ürünleri

AKSA Otomasyon Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

 • Aksa Otomasyon İlan No : #656

  İLAN SAHİBİ: Aksa Otomasyon

  Firmanın sanal mağazası

  İş 02166600920

  Cep05538387779

  Fax02166600920

  Satıcıya Soru Sor

  İlan ile İlgili Şikayetim Var

  Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

  Gönder
  İlan Kodu 656
  İlan Adı AKSA Otomasyon Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
  İlan Kategorisi Elektrik&Enerji Sistemleri
  İlan Tarihi 2018-12-28
  Fiyat Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz
  Konum İstanbul > ÜMRANİYE

  İLAN ÖZELLİKLERİ (Marka-Model)

  AKSA Otomasyon Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti

  {Endüstriyel Otomasyon, Şalt, Inverter, PLC, Servo Sistemleri, Yazılım ve Proje Hizmetleri}

  Aksa Otomasyon firması, öncelikli olarak Endüstriyel Otomasyon alanında faaliyet göstermektedir. Bayiliğini ve Sistem Entegratörlüğünü yaptığı dünyanın önde gelen firmaların otomasyon ürünlerini ivedilikle sağlarken, diğer yandan itinayla çözüm önerileri sunmaya çalışmaktadır. Ayrıca bu markaların dışındaki diğer tüm otomasyon ürünlerinde de aynı titizlikte hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
  Aksa Otomasyon, güncellenen ve gelişen teknolojiyi yakından takip etme amacı gütmektedir. Bu nedenle yenilenen internet sitesi ve çağın iletişim kaynağı olarak görülen sosyal medya alanlarında müşterilerine sadece iş odaklı değil, aynı havayı soluduğu bir birey olarak da yakın olabilmeyi düşünmektedir. Bu yolda, oluşturmuş olduğu genç, dinamik fakat alanında uzman kadrosuna, yeni ekip arkadaşları da katarak daha yetkin hizmet verme politikasını benimsemiştir.
   
  Aksa Otomasyon, özenle taşıdığı görev sorumluluğunu müşteri memnuniyeti ile güçlü müşteri ilişkileri oluşturmayı hedeflemektedir. Bu süreçte gelişen hizmet anlayışı ve yatırımlarıyla müşterilerine çözüm ortağı olmaya da devam etmektedir.

  Firmanın temel amacı; Müşterilerine doğru ekipmanlar ve çözümler sunarak, bir yandan işletmelerindeki iş verimliliğini arttırırken, diğer yandan kaliteli ve hatasız ürünlerin üretilmesini sağlayıp zamandan ve maliyetten tasarruf ettirmektir. Sektörde markalaşma yolunda ilerleyen Aksa Otomasyon, müşterilerinin tüm isteklerini mümkün oldukça kısa sürede çözümlemeyi ilke edinmiştir.

  www.aksaotomasyon.com

   

   

  Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.


Sanayi Ürünleri © 2019 | Bu site C2C Yazılımı® C2C İlan sistemi ile hazırlanmıştır