Sanayi Ürünleri

Aycup ®

 • AYCUP KARTON BARDAK İlan No : #547

  İLAN SAHİBİ: Aycup Karton

  Firmanın sanal mağazası

  İş 02164241069

  Cep02164241069

  Fax02164241069

  Satıcıya Soru Sor

  İlan ile İlgili Şikayetim Var

  Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

  Gönder
  İlan Kodu 547
  İlan Adı Aycup ®
  İlan Kategorisi Ambalaj Sanayi
  İlan Tarihi 2019-01-17
  Fiyat Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz
  Konum İstanbul > BEYKOZ

  İLAN ÖZELLİKLERİ (Marka-Model)

    Hızla büyüyen ve gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelen, kullan at ürünler sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla şirketimiz, Aycup ® 2012 yılında kurulmuştur. İstanbul Beykoz'da bulunan ofisi ile kurumsal firmalara yönelik özel çözümler sunarak, başta karton bardak, ahşap karıştırıcı, ofis sarf malzemeleri ve kullan- at ürünlerin satışını yapmaktayız.

  Kendi müşteri portföyüne kısa bir zamanda sahip olan Aycup® yaptığı yatırımlarla markasını sektöre kabul ettirerek ciddi bir yer edinmiştir. Aycup ® kağıt bardak, sektöründeki trendleri sürekli güncel tutarak, satış ve kalite farkını her geçen gün geliştirip büyümektedir.

  Kalitesi ile her geçen gün dikkat çeken Aycup ® markamız karton bardaktahta karıştırıcı, plastik karıştırıcıkullan at malzemeleri satışında sektörünün lokomotifi halindedir.

  Aycup ® insan sağlığına zararsız, doğada çözülen ham maddeden üretilen ve seçilen kullan at ürünlerinin, geri dönüşümü maksimum seviyeye çıkarmak için yoğun gayret göstermektedir. Firmamız müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

   

  Türkiye'de ambalaj denilince akla gelen lider Marka Aycup ® 'tır. ''Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti'' öncelik verdiğimiz prensibimizdir.

  Aycup ® markası Aycup şirketinin tescilli markasıdır.

  www.aycup.com.tr

  Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.


Sanayi Ürünleri © 2019 | Bu site C2C Yazılımı® C2C İlan sistemi ile hazırlanmıştır