Sanayi Ürünleri

ELEKTRİKLİ ÇÖP TOPLAMA ARACI

 • CLEANVAC İlan No : #4176

  İLAN SAHİBİ: Can Beşli

  Firmanın sanal mağazası

  İş 02164999090

  Cep05559634920

  Fax02165262700

  Satıcıya Soru Sor

  İlan ile İlgili Şikayetim Var

  Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

  Gönder
  İlan Kodu 4176
  İlan Adı ELEKTRİKLİ ÇÖP TOPLAMA ARACI
  İlan Kategorisi Araç Üstü Ekipmanları
  İlan Tarihi 2019-10-05
  Fiyat Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz
  Konum İstanbul > ÜMRANİYE

  İLAN ÖZELLİKLERİ (Marka-Model)

  Cleanvac CT 1750 model elektrikli çöp toplama aracı kompakt olarak tasarlanmış gövdesi ve yüksek manevra kabiliyetine sahip olması sayesinde özellikle dar sokaklar için oldukça kullanışlıdır. Şehir merkezlerinin kalabalık sokaklarında kolaylıkla kullanılabilir.

  ELEKTRİKLİ ÇÖP TOPLAMA ARACI

  Cleanvac CT 1750 model elektrikli çöp toplama aracı kompakt olarak tasarlanmış gövdesi ve yüksek manevra kabiliyetine sahip olması sayesinde özellikle dar sokaklar için oldukça kullanışlıdır. Şehir merkezlerinin kalabalık sokaklarında kolaylıkla kullanılabilir. Çift damperli kasasıyla çöp konteynerlerine doğru mesafeden pratik bir şekilde çöp boşaltma olanağı sağlar.

  Belediye hizmet araçları listesinde bulunması gereken yeni nesil teknolojinin bir ürünüdür çünkü akülü çalışma prensibi sayesinde çevreci ve doğa dostudur. Sıfır emisyon hedefiyle üretilen Cleanvac çöp taksi akar yakıt tüketmediği içinde ayrıca tercih sebebidir. Belediyeler dışında siteler, hava alanları ve fabrikalar tarafından da tercih edilmektedir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  mini çöp toplama aracı

   

  Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.


Sanayi Ürünleri © 2019 | Bu site C2C Yazılımı® C2C İlan sistemi ile hazırlanmıştır