Sanayi Ürünleri
 • ENSOTEK SU SOĞUTMA KULESİ İlan No : #571

  İLAN SAHİBİ: Hamdi Yağar

  Firmanın sanal mağazası

  İş 02126133301

  Cep05323851033

  Fax02126136610

  Satıcıya Soru Sor

  İlan ile İlgili Şikayetim Var

  Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

  Gönder
  İlan Kodu 571
  İlan Adı Kapalı Sistem Su Soğutma Kulesi
  İlan Kategorisi Enerji &Isıtma Soğutma Sistemleri
  İlan Tarihi 2018-11-01
  Fiyat Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz
  Konum İstanbul > BAYRAMPAŞA

  İLAN ÖZELLİKLERİ (Marka-Model)

  Kirliliğe karşı hassasiyeti olan proseslerde kapalı tip soğutma kuleleri tercih edilmektedir. Kapalı çevrim kulelerde soğutulması istenen temiz su kule içindeki borular içerisinde hava ve su ile endirekt olarak soğutulmaktadır. Bu tip kulelerde temiz suda buharlaşma kaybı olmaz ancak  kule içerisinde sirküle olan spray suyu buharlaşıp azalır bu suyun takviye edilmesi gerekir.

  Galvaniz kaplı metal veya ihtiyaca göre paslanmaz borulu soğutma eşanjörüne sahip kapalı tip su soğutma kuleleri üretmekteyiz. 

  Galvaniz kaplı serpantine sahip sistemlerde bükülme işlemine daha uygun olduğu için dikişsiz  borular ile üretim yapmaktayız. Dikişili borular üretim esnasında veya kulenin zor çalışma şartları altında devreye alınmasıyla sıcak soğuk ortam şartlarının etkisiyle yarılıp devre dışı kalabilmektedir. Yatırım maliyeti yüksek ürünler olduğundan alım yapılırken dikkatli seçim yapılmalıdır.

  Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçin.

   

  Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.


Sanayi Ürünleri © 2019 | Bu site C2C Yazılımı® C2C İlan sistemi ile hazırlanmıştır