Sanayi Ürünleri

KURUTMA OCAĞI

 • BİOMAKSAN ENERJİ İlan No : #3709

  İLAN SAHİBİ: İBRAHIM ULUDAĞ

  Firmanın sanal mağazası

  İş 02328531638

  Cep05418740720

  Fax02321111111

  Satıcıya Soru Sor

  İlan ile İlgili Şikayetim Var

  Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

  Gönder
  İlan Kodu 3709
  İlan Adı KURUTMA OCAĞI
  İlan Kategorisi Makinalar
  İlan Tarihi 2019-09-21
  Fiyat Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz
  Konum İzmir > TORBALI

  İLAN ÖZELLİKLERİ (Marka-Model)

  KURUTMA OCAĞI

     Biomaksan Enerji tarafından müşterilerimizin ihtiyaçları için özel olarak üretilen Kurutma Ocakları (Katı Yakıt Ocağı) yanma odası, gaz yakma odası (kül tutma odası) ve ateş bariyeri olarak üç ana kısımdan oluşmaktadır.Yanma odasında katı yakıt ürünü olarak pellet (pelet), kömür, fındık kabuğu vb. gibi ürünler kurutma ocağının belirlenen sıcaklık derecesine göre otomatik besleme yapılarak yakma işlemi gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda kurutma ocağımızda (katı yakıt ocağı) dal odun parçaları gibi ürünlerde manuel besleme yapılarak yakma işlemi gerçekleştirilir. 

     Kurutma ocağımızın (katı yakıt ocağı) ateş bariyeri sisteminde elde edilen sıcaklıkla oluşan alev bu duvara çarparak alev kırma işlemi gerçekleştirilerek hammaddeye sadece sıcak hava temas ettirilir. Ve bu sayede yangın riski yok edilmiş olur ve ürün gerçek sıcaklıkta sadece kurutma işlemine tabi tutulmuş olur..  

     Kurutma ocağımızın (katı yakıt ocağı) yanma odasında yakılacak ürün zehirli gaz üretiyor ise seconder hava fanı sayesinde bu zehirli gazlar kül tutma odasına aktarılır ve burada yakılarak yokedilir. Bu yakma işleminin sonucunda baca sisteminden sadece su buharı çıkarak çevreye hiçbir şekilde zarar verilmez. 

  Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.


Sanayi Ürünleri © 2019 | Bu site C2C Yazılımı® C2C İlan sistemi ile hazırlanmıştır